گروه محمدی اذر

بسم الله الرحمن الرحیم

گروه نقاشی و زیبا سازی ساختمان محمدی اذر با ۱۱ سال سابقه ی کاری در عرصه نقاشی ساختمان ، نصب کاغذ دیواری ، اجرای بلکا، اجرای رنگ های مولتی کالر ، کنیتکس، اجرای پتینه کاری ، طراحی مینیاتور روی سقف و دیوار، اجرای کناف، اجرای طرح چوب بر روی هر سطوحی، اجرای رنگ سیلر و کیلر روی درب های چوبی ورودی ها و … ، در تمامی نقاط کشور در اسرع وقت در خدمت شمایم.

شماره های تماس با اقای محمدی اذر : ۰۹۱۲۰۵۷۳۱۶۹ و ۰۹۱۹۳۳۸۷۱۹۵

برای دریافت قیمت ها بهتر است با شماره های بالا تماس بگیرید و مشاوره ی رایگان داشته باشید . مشاوره و بازدید رایگان میباشد .با تشکر از همهی هموطنان که گروه ما را انتخاب کرده است و به ما اطمینان دارند با تشکر پیمان کار آقای محمدی آذر .

با ما تماس بگیرید

هتل

کاغذ دیورای 4کاغذ دیواری 2کاغذدیواری محمدی آذرکاغذدیواری محمدی آذر12

1476604419609

photo_2016-12-28_16-03-34%d8%a2%d9%82%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af%db%8c-%d8%a2%d8%b0%d8%b1

%d9%be%d9%84%d9%87

کیفیت بسیار بالا با استفاده از رنگ و ابزار های درجه یک، ارسال نمونه کار از طریق کانال های تلگرام و اینستاگرام، سرعت در تحویل کار ، ظرافت و دقت بالا در کارمان ، نظافت محل کار بعد از تمام شدن کارمان، بازدید رایگان و مشاوره رایگان، با ۵ سال تضمین کار ، با قیمت منصفانه و توافقی ، پوشش کف و لوازم خانه یا محل کار  با استفاده از ملافه و پلاستیک ، باز کردن تمامی کلید و پریزها و در انتهای کار بستن آن ها، ما با انجام کار درجه یک رضایت شما را جلب خود می کنیم

( برای اطلاع از قیمت ها بهتر است محل رنگ آمیزی توسط پیمانکار محمدی آذر بازدید شود ( بازدید برای تهران و حومه آن رایگان می باشد )

گروه نقاشی ساختمان محمدی آذر با نقاشان مجرب و حرفه ای در اسرع وقت در خدمت شماست. نقاشی و زیبا سازی ساختمان محمدی آذر از بهترین گروه نقاشی و زیبا سازی داخل و خارج ساختمان در تهران می باشد.