اجرای رنگ روغنی در دولت آباد

بسم الله الرحمن الرحیم

نقاشی و زیبا سازی ساختمان محمدی آذر با بیش از ۱۱ سال سابقه ی کاری در عرصه اجرای رنگ روغنی و پلاستیک و اکریلیک ، اجرای بلکا و کنیتکس ، نصب کاغذ دیواری های ساده و طرح دار و استیکر ، اجرای رنگ سیلر و کیلر روی درب ها و لوازم چوبی شما ، پتینه کار و طراحی مینیاتور روی سقف و دیوار و عکس های شما ، اجرای رنگ های مولتی کالر و پیکو کالر ، و اجرای رنگ نما . در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان میباشد.

شروع کار در دولت آباد در فلکه سوم

برای اجرای رنگ روغنی باید به ترتیب اصول رنگ روغنی را اجرا کرد در غیر این صورت کار درست و تمیز در نمی آید و این اصول به ترتیب به این صورت است .

سنباده کاری ، روغن زیر کار ، ماستیک با بتونه مناسب رنگ روغن ، سنباده کشیدن بعد از خشک شدن بتونه ، گردگیری با دستمال نمناک حاصل سنباده ، اجرای رنگ روغنی آستر زدن با غلطک ، و مجددا بعد از خشک شدن رنگ بتونه کشی لکه گیری ، سنباده زدن روی بتونه ، گرد گیری ، رنگ آمیزی دست دوم ، و در آخر اجرای رنگ رویه . اگر کار به صورت پیش برود هیچ عیب و عیرادی در کار دیده نمیشود .

سرعت در تحویل کار ف ظرافت و دقت در کارمان ، ارسال نمونه کار از طریق تلگرام ، با ۵ سال تضمین کارمان ، کیفیت بسیار بالا با استفاده از رنگ و ابزار های درجه یک ، نظافت محل کار بعد از تمام شدن کار ، بازید رایگان و مشاوره رایگان ، قیمت مناسب و کار عالی و با کیفیت ، پوشش کف و لوازم با استفاده از پلاستیک و … ، باز کردن کلیه کلید و پریزها و در انتهای کار بستن آن ها ،

با تشکر محمدی آذر